AGGA BLACK čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo
Kód: BLF909



Související produkty
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání. Díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
Retro styl v koupelně
Roztančená elegance v každém coulu
Detailní popis produktu
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 42.1 kg |
| EAN: | 8590913981500 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva profilu: | Černá mat |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 900 mm |
| Rozměr: | 90x90 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Šířka vstupu: | 500 mm |
| Tloušťka skla: | 5 mm |
| Tvar: | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Vlastnosti: | Rámové provedení |
| Výška: | 1850 mm |
| Záruka: | 2 roky |
TRINITY BLACK moderní čtvercový sprchový kout 900x900 mm v elegantním černém provedení nabízí praktický rohový vstup a odolné čiré bezpečnostní sklo. Patří mezi nejoblíbenější...
TRINITY CHROME čtvercový sprchový kout 900x900 mm s elegantním rohovým vstupem a čirým bezpečnostním sklem je ideální volbou pro moderní koupelny. Díky své univerzální velikosti...
Představujeme vám nový TRINITY BLACK čtvercový sprchový kout v rozměrech 900x900mm s rohovým vstupem a matným sklem. Tento moderní a elegantní koutek je ideální volbou pro vaši...
Vytvorte si luxusní koupelnu s naším kousek, TRINITY CHROME čtvercovým sprchovým koutem. Tento rohový sprchový kout s rozměry 900x900mm vám nabídne nejen dostatek prostoru pro...
Zakrývejte si pod okouzlujícím TRINITY BLACK čtvercovým sprchovým koutem 900x900mm a užívejte si každodenní chvíle pohody a relaxace. Tento moderní sprchový kout je vybaven...
Vyzkoušejte jedinečné zážitky díky našemu nejnovějšímu produktu - TRINITY CHROME čtvercový sprchový kout 900x900mm s čirým sklem a levým otevíráním dveří. Tento moderní sprchový...
TRINITY BLACK čtvercový sprchový kout 900x900mm, čiré sklo, pravé je ideální volbou pro ty, kteří si přejí moderní a stylovou koupelnu. Tento čtvercový sprchový kout o rozměrech...
Naučte se být štýlový s TRINITY CHROME!Tento nádherný čtvercový sprchový kout je výrazem elegance a moderního designu. S rozměry 900x900mm se hodí do většiny koupelen a díky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
