AMUR umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, kryt výpusti, bez otvoru, bílá
Kód: 55032-0



Související produkty
Detailní popis produktu
Designová zátka výpusti s logem (nutno použít umyvadlovou výpust).
Balení obsahuje: Přepadová souprava
Umyvadla z litého mramoru AMUR zaujmou designovým zpracováním. Jejich výhodou je možnost zavěšení na stěnu bez použití podpěrných konzolí. Další možností instalace je jejich postavení na desku (ať skleněnou, kamennou nebo dřevěnou) či na výklenek obložený obklady či mozaikou. Umyvadla mají zadní stranu glazovanou.
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytková umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24.27 kg |
| EAN: | 8590913892738 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Přepadová souprava |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 460 mm |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| Materiál: | Litý mramor |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | Ano |
| Rozměr: | 90x46 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

