ANTIK bidet závěsný, 36x53 cm, bílá
Kód: AN510



Související produkty
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Stojánková bidetová baterie ARNO 2122. Baterie se instaluje do otvoru v bidetu. Vyústění proudu vody je nastavitelné. To usnadňuje používání, zvláště v koupelnách používaných...
Stojánková bidetová baterie PIRA 10SHW. Baterie se instaluje do otvoru v bidetu. Vyústění proudu vody je nastavitelné. To usnadňuje používání, zvláště v koupelnách používaných...
Pokud hledáte něco netradičního pro vaši toaletu či koupelnu, našli jste to pravé. Podomítková bidetová baterie MODENA-30 v černé barvě přináší praktické řešení s prémiovým...
Bidetová baterie ILLUSION , klasický design oblých linek v moderním pojetí se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomicky navrženo pro maximální komfort každodenního užívání....
Představujeme vám nový ultramoderní produkt pro váš koupel ULTRAMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou. Tato baterie využívá nejnovější technologie a designu, aby vaše...
Stojánková bidetová baterie FONTI 10SHW. Baterie se instaluje do otvoru v bidetu. Vyústění proudu vody je nastavitelné. To usnadňuje používání, zvláště v koupelnách používaných...
Detailní popis produktu
Série sanitární keramiky ANTIK v retro stylu zaujme elegantními liniemi. Obsahuje praktická umyvadla s odkladnými plochami pro použití jako nástěnná nebo doplněná podpěrnými nohami, závěsné WC, bidet a WC kombi.
K retro umyvadlům a bidetu doporučujeme vodovodní baterie ze série Antea. V balení WC mísy a WC kombi není obsaženo WC sedátko, je potřeba koupit samostatně.
Technický list ke stažení zde
Video ke shlédnutí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné bidety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 24.7 kg |
| EAN: | 8698531144670 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 530 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 36x32,5x53 cm |
| Šířka: | 360 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 325 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Závěsný bidet OVALE zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Keramický závěsný černý bidet série NOIR
Závěsný bidet ORLO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
Závěsný bidet ARCO zaujme svým propracovaným designem. Představuje klasicky funkční design bílé keramické mísy, která nikdy neomrzí. Dokonale hladký povrch zajistí vysokou...
materiál: glazovaná keramika lze použít s montážním systémem Geberit s otvorem na baterii - není součástí s bezpečnostním přepadem anticalková ochranná vrstva, která zabraňuje...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
