APOLLO dvojitý držák ručníků 460mm, chrom
Kód: 1416-15



Související produkty
S TONDI-E elektrickým otopným tělesem rovného tvaru v černé matové barvě bude váš interiér nejen stylovější, ale také více vyhřátý. Těleso o rozměrech 450x1690 mm a výkonu 600 W...
Tento moderní elektrický otopný systém od značky TONDI-E je ideálním řešením pro vyhřátí vašeho domova či kanceláře. S rozměry 450x1330 mm a výkonem 500 W poskytuje dostatečný...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Praktický ELMIS elektrický sušák ručníků o rozměrech 400x800 mm a výkonu 120 W z odolného hliníku v bílé matné úpravě nabízí rychlé a efektivní sušení ručníků. Moderní design a...
Vychutnejte si prémiový komfort a luxus díky VIPE elektrickému sušáku ručníků. Jeho kompaktní rozměry 500x500mm a elegantní bílý design jsou ideálním řešením pro každou...
Tondi-E elektrické otopné těleso rovné 600x1330 mm vám přináší výjimečný zážitek z tepla a pohodlí v vašem domově. S jeho jemným bílým designem se perfektně hodí do interiéru...
Matně bílý sušák na ručníky, stačí jedoduše zavěsit na zeď a připojit do el. Zásuvky.
TONDI-E elektrické otopné těleso je nejnovějším přírůstkem do naší široké nabídky vytápěcích zařízení. Jeho rovné provedení a šířka 450 mm ho činí ideálním řešením pro menší...
Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590913850226 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 475 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků otočný |
| Hloubka: | 36 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 475x50x36 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
