APOLLO dvojitý držák ručníků 550mm, chrom
Kód: 1416-11



Související produkty
Otočný elektrický sušák ručníků a osušek dokáže při malé spotřebě energie kvalitně usušit Vaše mokré ručníky. Vhodné pro měnší koupelny i kuchyně, kde prostory nedovolují...
Nabídka, která uspokojí každého milovníka luxusu a pohodlí! Představujeme Vám ESKINADO elektrický sušák ručníků, který je hranatého tvaru a má rozměry 600x1500 mm. S pomocí 130...
Získejte příjemné teplo a moderní design s naším novým elektrickým otopným tělesem TONDI-E. Toto rovné otopné těleso o rozměrech 600x1330 mm s výkonem 600 W vám zajistí...
Elektrický sušák ručníků PRIMAVERA do moderního interiéru s hloubkou pouze 10 cm - v bílé a černé barvě jsou nejen trubky a uchycení, ale i napájecí kabel a elektrická zástrčka....
Elektrické topné těleso DIRECT-E o rozměrech 600x960 mm a výkonu 400 W patří mezi moderní elektrická topná tělesa s důrazem na styl i funkčnost. Černé otopné těleso vyniká...
TOTO JE TONDI-E ELEKTRICKÉ OTOPNÉ TĚLESO ROVNÉ!Hledáte elegantní a účinné řešení pro tepelné zázemí vašeho domu? Pak se zaměřte na naše TONDI-E elektrické otopné těleso rovné s...
Vyzkoušejte METRO-E elektrické otopné těleso rovné 600x1620 mm, s výkonem 800 W, v bílé barvě! Tento moderní a elegantní designový kousek je dokonalým doplňkem pro váš interiér....
Vychutnejte si prémiový komfort a luxus díky VIPE elektrickému sušáku ručníků. Jeho kompaktní rozměry 500x500mm a elegantní bílý design jsou ideálním řešením pro každou...
Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8590913837340 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 540 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Držák ručníků víceramenný |
| Hloubka: | 112 mm |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Slitina |
| Rozměr: | 540x35x112 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Elegance ve stylu Art deco
Jedna z nejprodávanějších sérií Doplňky v elegantní kombinaci chromu a skla
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
