AQUALINE 35 nástěnná baterie, lékařská páka, ramínko ploché zvýšené, 220mm, chrom
Kód: 52144



Související produkty
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem! S elegantní pákovou baterií a lesklým chromem přináší BARON nejen moderní design, ale i maximální pohodlí. Snadná instalace,...
Otevřete dveře do světa luxusu a elegance s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. Tyto posuvné dveře o šířce 1300 mm spojují prvotřídní design s excelentní funkcionalitou. Vysoce...
Pozvedněte styl své koupelny s designovým LED zrcadlem Noir 120x60 cm. Elegantní černý matný rám v industriálním stylu tvoří perfektní pár s našimi černými umyvadlovými...
CERSANIT - MODUO 50 OBDÉLNÍKOVÉ UMYVADLO K116-050 je elegantní a funkční řešení pro vaši koupelnu. S jeho moderním designem a kvalitním materiálem je ideální volbou pro každý...
KUBE X keramično umivalo na pultu je dokonalou volbou pro vaše koupelny. S průměrem 45cm a elegantním bílým designem v kombinaci s vysokokvalitním ExtraGlaze povlakem, toto...
INFINITY OVAL keramično umivalo na ploščo je izjemen dodatek za vašo kopalnico! S svojim modernim dizajnom in antracitno barvo bo poskrbelo za eleganco in stil v vašem prostoru....
Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií HOSPITAL je určena pro osoby tělesně handicapované, starší a s omezenou pohyblivostí, které potřebují speciálně upravené vodovodní baterie.
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.262 kg |
| EAN: | 8590913922831 |
| Balení: | 3 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 280 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko;Lékařská páka |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Průtok (3 bar): | 18.4 l/min |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
Nástěnný kulový ventil 1/2 s otočnou hubicí a chromovým povrchem je ideálním řešením pro vaši sprchu nebo vanu. Tento jednoduchý, ale spolehlivý ventil dokonale reguluje tok...
Nástěnná umyvadlová baterie Bruckner Baron s lékařskou pákou v chromovém provedení je ideálním řešením pro provozy s vysokými nároky na hygienu nebo pro osoby se sníženou...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
QUIK samouzavírací ventil s pedálem, chrom je ideálním doplňkem pro vaši domácnost. Tento moderní ventil v čistém chromovém provedení vám ušetří čas a úsilí při ovládání vody....
Série vodovodních baterií ESPADA se jmenuje podle středověkého japonského meče a podobně jako on je až nebezpečně krásná. Kromě dokonalé funkčnosti a pohodlného ovládání...
Samouzavírací stojánkový ventil Tempor s regulací teploty v chromovém provedení je vysoce efektivním řešením pro koupelny ve veřejných a komerčních prostorách. Tento tlačný...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
