AQUALINE 35 nástěnná baterie, ramínko ploché zvýšené, chrom
Kód: 52145



Související produkty
Oživte svou koupelnu s BARON sprchovým sloupem! S elegantní pákovou baterií a lesklým chromem přináší BARON nejen moderní design, ale i maximální pohodlí. Snadná instalace,...
Otevřete dveře do světa luxusu a elegance s SIGMA SIMPLY sprchovými dveřmi. Tyto posuvné dveře o šířce 1300 mm spojují prvotřídní design s excelentní funkcionalitou. Vysoce...
Pozvedněte styl své koupelny s designovým LED zrcadlem Noir 120x60 cm. Elegantní černý matný rám v industriálním stylu tvoří perfektní pár s našimi černými umyvadlovými...
Dřezový DONNER BASKET košík/ špunt. Sloužící pro zachytávaní nečistot. Už nikdy ucpaný odpad! Dřezová výpust s nerezovou mřížkou a košíkem o 114 mm (otvor dřezu 90mm) se závitem
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové / Dřezové |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8590913922800 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 275 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Průtok (3 bar): | 18.4 l/min |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 4 roky |
AQUALINE 35 nástěnná baterie s plochým ramínkem v chromovém provedení je ideální volbou pro vaši koupelnu. Díky modernímu designu a prvotřídním materiálům se stane nedílnou...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
AQUALINE 35 je moderní nástěnná baterie, která svým designem dokonale doplní každou koupelnu. S roztečí 100mm je snadno instalovatelná a díky kvalitnímu chromovému provedení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nástěnná umyvadlová baterie Bruckner Baron v chromovém provedení je osvědčenou klasikou, která sází na tradiční design a maximální funkčnost. Tato páková baterie s roztečí 150...
Lotta nástěnná baterie je dokonalou volbou pro každou koupelnu. Její moderní a elegantní design v chromovém provedení skvěle doplní interiér vaší koupelny. Díky plochému ramínku...
Dokoňčete svůj koupelový interiér dokonalou tónovanou baterií LOTTA. Její ploché raménko a matně černá barva ji dělá moderním, avšak elegantním doplňkem vaší koupelny. Nástěnná...
Nová Lotta nástěnná baterie s plochým zvýšeným ramínkem v chromovém provedení je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tento moderní a elegantní design nejenže zlepší vzhled vaší...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
