ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC110SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Sprchová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12 bez příslušenství, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 57.085 kg |
| EAN: | 8590913996191 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1062 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Představujeme Vám luxusní kousek do Vaší koupelny - ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu ve velikosti 1062mm s kouřovým sklem. Tato moderní zástěna se stane nejen praktickým...
Svěží design pro vaši koupelnu! Jedná se o ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu v elegantním rozměru 662mm a s originálním sklem v barvě Marron. Tato moderní zástěna využívá...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
Představujeme vám ARCHITEX CHROM, moderní sprchovou zástěnu s rozměry 962mm a elegantním kouřovým matným sklem. Tento luxusní doplněk pro vaši koupelnu vyniká nejen svým...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Od nynějška již nebudete muset trávit hodiny hledáním vhodného způsobu uchycení skla na podlahu či stěnu. Sada ARCHITEX vám to umožní jednoduše a bez viditelných spojů. S touto...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
