ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, kouřové sklo
Kód: AXC110SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Roztančená elegance v každém coulu
Velmi moderně pojaté linky minimalistického oblého designu, které se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomický design pro komfort každodenního užívání. Sprchová baterie NICA-12...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12 bez příslušenství, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 57.085 kg |
| EAN: | 8590913995613 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1062 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Zkuste nový ESCA WHITE MATT jednodílnou sprchovou zástěnu a prožijte sprchování ve stylovém designu a s dokonalým komfortem! Tato zástěna s čistým sklem o délce 500 mm je...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Poznáte tu nekonečnou svobodu s novou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM! Díky svému modernímu designu a kvalitnímu sklu Flute se stane nejen praktickým doplňkem vaší koupelny,...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Flute je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní doplněk do své koupelny. S jejím chromovým rámem a sklem v...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
