ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Flute
Kód: AXC110FL



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie UNO-12 NEW v moderní černé barvě si získala své příznivce díky nestárnoucímu designu. Dlouhou životnost a spolehlivost baterie keramické...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
Detailní popis produktu
Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995897 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1062 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchování je jednou z nejdůležitějších částí dne, které nám pomáhá udržovat se čistými a svěžími. Abychom toto každodenní rituál měli co nejpříjemnější, je důležité mít...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
ARCHITEX CHROM je moderní sprchová zástěna s elegantním designem a kvalitním zpracováním. Její šířka činí 962mm a je vyrobena z matného skla, které dává vaší koupelně...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna, která se stane skvělým doplňkem vaší koupelny. S výškou 1062 mm a rozměry 700x2000 mm je vhodná pro většinu standardních...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Flute je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna se vyznačuje kvalitním zpracováním a elegantním designem,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
