ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Marron
Kód: AXC110MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Roztančená elegance v každém coulu
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996108 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1062 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Marron je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tento moderní designový prvek vám nejen dodá elegantní a stylový vzhled, ale také vám...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo je luxusní volbou pro váš koupelnový prostor. Tato moderní a elegantní zástěna vám nejen poskytne ochranu před stříkající...
Svěží design pro vaši koupelnu! Jedná se o ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu v elegantním rozměru 662mm a s originálním sklem v barvě Marron. Tato moderní zástěna využívá...
Prosím přijďte a objevte náš nejnovější produkt značky Architex - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna o šířce 762mm s kouřovým matným sklem. Tato moderní zástěna vám poskytne nejen...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
