ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC120SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie UNO-12 NEW v moderní černé barvě si získala své příznivce díky nestárnoucímu designu. Dlouhou životnost a spolehlivost baterie keramické...
Vysoká kvalita materiálu i provedení Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 65.085 kg |
| EAN: | 8590913996207 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1162 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Představujeme vám ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu s rozměrem 662mm a matným sklem. Tento moderní designový kousek je vyroben z kvalitních materiálů a bude dokonalým doplňkem...
Architex Chrom sprchová zástěna je ideálním doplňkem vaší koupelny. S její elegantní a moderní podobou dodáte svému koupelnovému prostoru dokonalý vzhled. Zástěna je vyrobena z...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm s kouřovým sklem je ideální volbou pro moderní koupelny. Tato elegantní zástěna s hliníkovým rámem v chromovém provedení se snadno...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
"Nabízíme vám kvalitní sprchovou zástěnu značky ARCHITEX CHROM, která vám zajistí nejen dokonalé oddělení sprchového koutu, ale také nadčasový design. Zástěna má rozměry 1462mm...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, sklo Flute je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna si získá vaše srdce nejen svým vzhledem, ale také...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
