ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, kouřové sklo
Kód: AXC120SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Sprchová nástěnná vodovodní baterie FORTE-12 s trendy vzhledem a čistou linií přinese komfort do jakékoli koupelny. Dlouhodobou životnost a spolehlivost keramické kartuše...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12 bez příslušenství, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli...
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 65.085 kg |
| EAN: | 8590913995620 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1162 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je luxusní volbou pro vaši koupelnu. S jejími rozměry 1162mm a kouřovým matným sklem bude vaše sprchovací kout nejen elegantní, ale také...
Představujeme vám ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu s rozměrem 662mm a matným sklem. Tento moderní designový kousek je vyroben z kvalitních materiálů a bude dokonalým doplňkem...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo je luxusní volbou pro váš koupelnový prostor. Tato moderní a elegantní zástěna vám nejen poskytne ochranu před stříkající...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna, která nádherně doplní váš koupelnový interiér. Její délka činí 1362mm a materiálem je kouřové sklo, které zaručuje...
Architex Chrom sprchová zástěna je ideálním doplňkem vaší koupelny. S její elegantní a moderní podobou dodáte svému koupelnovému prostoru dokonalý vzhled. Zástěna je vyrobena z...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
