ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, matné sklo
Kód: AXC120MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 65.085 kg |
| EAN: | 8590913996023 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1162 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Úžasná sprchová zástěna ARCHITEX CHROM s rozměry 1362mm je ten správný prvek pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Její moderní design s kouřovým matným sklem dodá vašemu prostoru...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Svěží design pro vaši koupelnu! Jedná se o ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu v elegantním rozměru 662mm a s originálním sklem v barvě Marron. Tato moderní zástěna využívá...
Architex Chrom sprchová zástěna 1162mm, sklo Flute je ideální volbou pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Skládá se z moderních prveků, které skvěle doplňují váš interiér a...
Pro milovníky moderního designu a kvality je tu ARCHITEX CHROM sprchová zástěna v elegantním provedení s kouřovým sklem. S rozměrem 962mm se ideálně hodí pro menší koupelny, ale...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, sklo Flute je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna si získá vaše srdce nejen svým vzhledem, ale také...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
