ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Marron
Kód: AXC120MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Přepínač pro dva výstupy Nejlepší design mezi kohoutkovými bateriemi
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie DELI-12 bez příslušenství, představuje nadčasový design a kvalitu - navíc za příznivou cenu. Tato řada nabízí široký výběr baterií. Vytvořte...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996115 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1162 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna s délkou 962mm, vyrobena z čirého skla. S touto zástěnou bude vaše koupelna vypadat jako luxusní lázeňský resort. Skleněné...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, vyrobená z kvalitního čirého skla, je ideální volbou pro vaši koupelnu. S unikátním designem a precizním zpracováním vám zaručí nejen...
Představujeme Vám luxusní kousek do Vaší koupelny - ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu ve velikosti 1062mm s kouřovým sklem. Tato moderní zástěna se stane nejen praktickým...
Prosím přijďte a objevte náš nejnovější produkt značky Architex - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna o šířce 762mm s kouřovým matným sklem. Tato moderní zástěna vám poskytne nejen...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
