ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC130SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913996818 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1262 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna, která nádherně doplní váš koupelnový interiér. Její délka činí 1362mm a materiálem je kouřové sklo, které zaručuje...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, matné sklo je dokonalou volbou pro váš koupelový prostor. S jejím moderním designem a vysokou kvalitou zpracování jí neodolá žádný...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna s délkou 962mm, vyrobena z čirého skla. S touto zástěnou bude vaše koupelna vypadat jako luxusní lázeňský resort. Skleněné...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Exkluzivní walk-in sprchový kout ICON CHROM. Bezdvéřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna teleskopickým rámem s maximální výškou 280 cm. Snadno tak...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
