ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, kouřové sklo
Kód: AXC130SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913995644 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1262 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Exkluzivní walk-in sprchový kout ICON CHROM. Bezdvéřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna teleskopickým rámem s maximální výškou 280 cm. Snadno tak...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové sklo je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla a disponuje...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna je...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Představujeme vám ARCHITEX CHROM, moderní sprchovou zástěnu s rozměry 962mm a elegantním kouřovým matným sklem. Tento luxusní doplněk pro vaši koupelnu vyniká nejen svým...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Flute je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna se vyznačuje kvalitním zpracováním a elegantním designem,...
Zkuste nový ESCA WHITE MATT jednodílnou sprchovou zástěnu a prožijte sprchování ve stylovém designu a s dokonalým komfortem! Tato zástěna s čistým sklem o délce 500 mm je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
