ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, matné sklo
Kód: AXC130MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie YUTA Y-12/C s příslušenstvím s trendy klasickým vzhledem a čistou linií pro komfortní každodenní používání v jakékoli koupelně. Dlouhodobou...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Sprchová baterie UNO-12/K v černé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této sprchové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913996030 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1262 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Architex Chrom sprchová zástěna 1262mm, sklo Marron je dokonalou volbou pro moderní a elegantní koupelny. Tato luxusní sprchová zástěna je vyrobena z kvalitního skla v nádherné...
ESCA BLACK MATT je jednodílná sprchová zástěna, která se vyznačuje moderním designem a kvalitním provedením. Je vyrobena z čirého skla a má délku 500 mm, což je ideální rozměr...
Chcete své koupelny dodat nádech elegance a modernosti? Pak je tu pro vás naše sprchová zástěna ARCHITEX CHROM o šířce 762 mm s čirým sklem, která bude dokonalým doplňkem pro...
Pro milovníky moderního designu a kvality je tu ARCHITEX CHROM sprchová zástěna v elegantním provedení s kouřovým sklem. S rozměrem 962mm se ideálně hodí pro menší koupelny, ale...
ARCHITEX CHROM je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a kvalitní sprchovou zástěnu. S nepřehlédnutelným designem a výškou 862mm bude dokonalým doplňkem vaší koupelny....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
