ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute
Kód: AXC130FL



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
Přepínač podomítkový pro dva výstupy Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Roztančená elegance v každém coulu
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Detailní popis produktu
Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995910 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1262 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ESCA BLACK MATT je jednodílná sprchová zástěna, která se vyznačuje moderním designem a kvalitním provedením. Je vyrobena z čirého skla a má délku 500 mm, což je ideální rozměr...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je ideálním doplňkem vaší koupelny. Tato zástěna o rozměru 1462mm vás okouzlí svou jednoduchostí, moderním designem a funkcionalitou. Matné sklo...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je navržena pro ty, kteří hledají kombinaci vysoké kvality a moderního designu. S rozměrem 1062 mm a matným sklem tato zástěna dokonale doplní...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
