ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Marron
Kód: AXC130MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996122 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1262 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Představujeme vám ARCHITEX CHROM, moderní sprchovou zástěnu s rozměry 962mm a elegantním kouřovým matným sklem. Tento luxusní doplněk pro vaši koupelnu vyniká nejen svým...
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Marron je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tento moderní designový prvek vám nejen dodá elegantní a stylový vzhled, ale také vám...
Architex Chrom sprchová zástěna 1162mm, sklo Flute je ideální volbou pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Skládá se z moderních prveků, které skvěle doplňují váš interiér a...
Úžasná sprchová zástěna ARCHITEX CHROM s rozměry 1362mm je ten správný prvek pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Její moderní design s kouřovým matným sklem dodá vašemu prostoru...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S délkou 1262 mm se perfektně hodí do většiny standardních sprchových koutů. Sklo s...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je ideálním doplňkem pro váš koupelový prostor. S moderním designem a využitím kvalitního skla Flute bude vaše koupelna vypadat nejen elegantně,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
