ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC140SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Sprchová nástěnná vodovodní baterie FORTE-12 s trendy vzhledem a čistou linií přinese komfort do jakékoli koupelny. Dlouhodobou životnost a spolehlivost keramické kartuše...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913996214 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1362 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
ARCHITEX CHROM je luxusní sprchová zástěna s elegantním designem a vysokou kvalitou. Je vyrobena z odolného skla Marron, které dodá koupelně moderní a stylový vzhled. Zástěna má...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Prosím přijďte a objevte náš nejnovější produkt značky Architex - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna o šířce 762mm s kouřovým matným sklem. Tato moderní zástěna vám poskytne nejen...
ARCHITEX CHROM je moderní sprchová zástěna s elegantním designem a kvalitním zpracováním. Její šířka činí 962mm a je vyrobena z matného skla, které dává vaší koupelně...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
