ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, kouřové sklo
Kód: AXC140SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Přepínač do zdi pro dva výstupy Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913995651 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1362 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Marron je moderním a praktickým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato elegantní zástěna o šířce 962mm a robustním skleněném designu v...
Představujeme vám ARCHITEX CHROM, moderní sprchovou zástěnu s rozměry 962mm a elegantním kouřovým matným sklem. Tento luxusní doplněk pro vaši koupelnu vyniká nejen svým...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
