ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, matné sklo
Kód: AXC140MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Sprchová nástěnná vodovodní baterie DELI-12 bez příslušenství, představuje nadčasový design a kvalitu - navíc za příznivou cenu. Tato řada nabízí široký výběr baterií. Vytvořte...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 75.085 kg |
| EAN: | 8590913996047 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1362 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute je skvělou volbou pro váš koupelový nebo sprchový prostor. Odolné sklo Flute s moderním designem si jistě získá vaše srdce....
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM je moderní sprchová zástěna s elegantním designem a kvalitním zpracováním. Její šířka činí 962mm a je vyrobena z matného skla, které dává vaší koupelně...
Architex Chrom sprchová zástěna 1162mm, sklo Flute je ideální volbou pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Skládá se z moderních prveků, které skvěle doplňují váš interiér a...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
