ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron
Kód: AXC140MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Vysoká kvalita materiálu i provedení Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996139 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1362 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S délkou 1262 mm se perfektně hodí do většiny standardních sprchových koutů. Sklo s...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Zkuste nový ESCA WHITE MATT jednodílnou sprchovou zástěnu a prožijte sprchování ve stylovém designu a s dokonalým komfortem! Tato zástěna s čistým sklem o délce 500 mm je...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové sklo je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla a disponuje...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo je luxusní volbou pro váš koupelnový prostor. Tato moderní a elegantní zástěna vám nejen poskytne ochranu před stříkající...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Architex Chrom sprchová zástěna je ideálním doplňkem vaší koupelny. S její elegantní a moderní podobou dodáte svému koupelnovému prostoru dokonalý vzhled. Zástěna je vyrobena z...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
