ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo
Kód: AXC150CL



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
Sprchová nástěnná vodovodní baterie ELMA-12 bez příslušenství, představuje klasický styl a zaručenou kvalitu. Oválný tvar a pochromované tělo se snadno přizpůsobí jakémukoli...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 75.085 kg |
| EAN: | 8590913995569 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1462 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | ČIRÉ sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Flute je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna se vyznačuje kvalitním zpracováním a elegantním designem,...
Vychutnejte si jedinečný pocit luxusu a elegance ve své koupelně s novou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM. Tato moderní zástěna o rozměrech 1262 mm se stane neodmyslitelnou...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Už žádné nepříjemné závěsy nebo zablokované vany! Představujeme vám ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu, která je ideální pro každou koupelnu. Tato zástěna o šířce 662mm v...
Pro milovníky moderního designu a luxusního vzhledu koupelny tu máme pro vás zbrusu nový produkt - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s rozměry 1062 mm. Tato zástěna je vyrobena z...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm je tou nejlepší volbou pro vaši koupelnu. Tato zástěna je vyrobena z kvalitního, čirého skla, které vám umožní vychutnat si svěží a...
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
