ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC150SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913996221 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1462 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm s kouřovým sklem je bezpochyby skvělou volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitních materiálů a díky svému...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S délkou 1262 mm se perfektně hodí do většiny standardních sprchových koutů. Sklo s...
Vychutnejte si jedinečný pocit luxusu a elegance ve své koupelně s novou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM. Tato moderní zástěna o rozměrech 1262 mm se stane neodmyslitelnou...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
ARCHITEX CHROM je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a kvalitní sprchovou zástěnu. S nepřehlédnutelným designem a výškou 862mm bude dokonalým doplňkem vaší koupelny....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je ideálním doplňkem pro váš koupelový prostor. S moderním designem a využitím kvalitního skla Flute bude vaše koupelna vypadat nejen elegantně,...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
