ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, kouřové sklo
Kód: AXC150SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová baterie UNO-12/K v bílé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této sprchové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70.085 kg |
| EAN: | 8590913995668 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1462 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S délkou 1262 mm se perfektně hodí do většiny standardních sprchových koutů. Sklo s...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové sklo je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla a disponuje...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Architex Chrom sprchová zástěna 1262mm, sklo Marron je dokonalou volbou pro moderní a elegantní koupelny. Tato luxusní sprchová zástěna je vyrobena z kvalitního skla v nádherné...
Prosím přijďte a objevte náš nejnovější produkt značky Architex - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna o šířce 762mm s kouřovým matným sklem. Tato moderní zástěna vám poskytne nejen...
ARCHITEX CHROM je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a kvalitní sprchovou zástěnu. S nepřehlédnutelným designem a výškou 862mm bude dokonalým doplňkem vaší koupelny....
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna je tou správnou volbou pro vaši koupelnu. S její elegantní a moderní designovou podobou si zástěna okamžitě získá vaše srdce. Navíc...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
