ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, matné sklo
Kód: AXC150MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Oblíbená vanová či sprchová podomítková baterie FONTI 09L. Baterie je dodávána včetně modulu, který se umisťuje pod omítku. Díky tomu je instalace opravdu jednoduchá a rychlá....
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 75.085 kg |
| EAN: | 8590913996054 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1462 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Od nynějška již nebudete muset trávit hodiny hledáním vhodného způsobu uchycení skla na podlahu či stěnu. Sada ARCHITEX vám to umožní jednoduše a bez viditelných spojů. S touto...
Úžasná sprchová zástěna ARCHITEX CHROM s rozměry 1362mm je ten správný prvek pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Její moderní design s kouřovým matným sklem dodá vašemu prostoru...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron je dokonalým prvkem pro každou moderní koupelnu. S výškou 1362 mm a atraktivní barvou skla Marron se stane hlavním designovým...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna je tou správnou volbou pro vaši koupelnu. S její elegantní a moderní designovou podobou si zástěna okamžitě získá vaše srdce. Navíc...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, sklo Flute je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna si získá vaše srdce nejen svým vzhledem, ale také...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
