ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Marron
Kód: AXC150MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Hledáte podomítkovou baterii, kterou můžete použít ve sprchovém koutu i ve vaně? Podomítková baterie FONTI 09 je vybavena přepínačem, díky tomu můžete vést vodu do dvou prvků....
Velmi moderně pojaté linky klasického oblého designu, které se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomický design pro komfort každodenního užívání. Sprchová baterie STATIC-12 se...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996146 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 1462 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Flute je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní doplněk do své koupelny. S jejím chromovým rámem a sklem v...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna je...
Prosím přijďte a objevte náš nejnovější produkt značky Architex - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna o šířce 762mm s kouřovým matným sklem. Tato moderní zástěna vám poskytne nejen...
Svěží design pro vaši koupelnu! Jedná se o ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu v elegantním rozměru 662mm a s originálním sklem v barvě Marron. Tato moderní zástěna využívá...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute je skvělou volbou pro váš koupelový nebo sprchový prostor. Odolné sklo Flute s moderním designem si jistě získá vaše srdce....
Zkuste nový ESCA WHITE MATT jednodílnou sprchovou zástěnu a prožijte sprchování ve stylovém designu a s dokonalým komfortem! Tato zástěna s čistým sklem o délce 500 mm je...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron je dokonalým prvkem pro každou moderní koupelnu. S výškou 1362 mm a atraktivní barvou skla Marron se stane hlavním designovým...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, čiré sklo je luxusní volbou pro váš koupelnový prostor. Tato moderní a elegantní zástěna vám nejen poskytne ochranu před stříkající...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
