ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC70SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Nástěnná sprchová baterie ARNO 33 s moderním designem. Baterie do sprchy má netradiční konstrukci. Pákové ovládání je otočeno směrem do sprchového koutu. Přímo na baterii tak...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Retro styl v koupelně
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996153 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 662 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, matné sklo je dokonalou volbou pro váš koupelový prostor. S jejím moderním designem a vysokou kvalitou zpracování jí neodolá žádný...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je ideálním doplňkem vaší koupelny. Tato zástěna o rozměru 1462mm vás okouzlí svou jednoduchostí, moderním designem a funkcionalitou. Matné sklo...
Ste sa už niekoľkokrát stretli s problémom výberu vhodnej sprchovacej zásteny? Máme pre Vás ideálne riešenie - ARCHITEX CHROM sprchová zástena s rozmerom 862 mm a unikátnym...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
ESCA BLACK MATT je jednodílná sprchová zástěna, která se vyznačuje moderním designem a kvalitním provedením. Je vyrobena z čirého skla a má délku 500 mm, což je ideální rozměr...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je ideálním doplňkem pro váš koupelový prostor. S moderním designem a využitím kvalitního skla Flute bude vaše koupelna vypadat nejen elegantně,...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna je...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
