ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové sklo
Kód: AXC70SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Retro styl v koupelně
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nástěnná sprchová baterie ARNO 33 s moderním designem. Baterie do sprchy má netradiční konstrukci. Pákové ovládání je otočeno směrem do sprchového koutu. Přímo na baterii tak...
Sprchová termostatická baterie THERMO 12 SQUARE patří mezi prvotřídní sprchové baterie s moderním hranatým designem. Čistota linií přináší komfort pro uživatele do koupelnového...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31.085 kg |
| EAN: | 8590913995576 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 662 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Pro milovníky moderního designu a kvality je tu ARCHITEX CHROM sprchová zástěna v elegantním provedení s kouřovým sklem. S rozměrem 962mm se ideálně hodí pro menší koupelny, ale...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron je dokonalým prvkem pro každou moderní koupelnu. S výškou 1362 mm a atraktivní barvou skla Marron se stane hlavním designovým...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna s délkou 962mm, vyrobena z čirého skla. S touto zástěnou bude vaše koupelna vypadat jako luxusní lázeňský resort. Skleněné...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchování je jednou z nejdůležitějších částí dne, které nám pomáhá udržovat se čistými a svěžími. Abychom toto každodenní rituál měli co nejpříjemnější, je důležité mít...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
