ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, matné sklo
Kód: AXC70MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Velmi moderně pojaté linky klasického oblého designu, které se skvěle hodí do každé koupelny. Ergonomický design pro komfort každodenního užívání. Sprchová baterie STATIC-12 se...
Oblíbený design kohoutků ve tvaru křížků
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31.085 kg |
| EAN: | 8590913995972 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 662 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
"Nabízíme vám kvalitní sprchovou zástěnu značky ARCHITEX CHROM, která vám zajistí nejen dokonalé oddělení sprchového koutu, ale také nadčasový design. Zástěna má rozměry 1462mm...
Nová, moderní ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem v šířce 762 mm je to pravé pro Váš koupelnový roh! S touto zástěnou nejen získáte skvělý designový prvek, ale...
Už žádné nepříjemné závěsy nebo zablokované vany! Představujeme vám ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu, která je ideální pro každou koupelnu. Tato zástěna o šířce 662mm v...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, kouřové sklo je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní a elegantní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla a disponuje...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
