ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, sklo Flute
Kód: AXC70FL



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Přepínač pro dva výstupy Nejlepší design mezi kohoutkovými bateriemi
Nástěnná sprchová baterie ARNO 33 s moderním designem. Baterie do sprchy má netradiční konstrukci. Pákové ovládání je otočeno směrem do sprchového koutu. Přímo na baterii tak...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Detailní popis produktu
Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31.085 kg |
| EAN: | 8590913995842 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 662 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm s kouřovým sklem je bezpochyby skvělou volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitních materiálů a díky svému...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchování je jednou z nejdůležitějších částí dne, které nám pomáhá udržovat se čistými a svěžími. Abychom toto každodenní rituál měli co nejpříjemnější, je důležité mít...
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, matné sklo je dokonalou volbou pro váš koupelový prostor. S jejím moderním designem a vysokou kvalitou zpracování jí neodolá žádný...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
