ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, sklo Marron
Kód: AXC70MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Roztančená elegance v každém coulu
Sprchová nástěnná vodovodní baterie UNO-12 NEW v moderní černé barvě si získala své příznivce díky nestárnoucímu designu. Dlouhou životnost a spolehlivost baterie keramické...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31.085 kg |
| EAN: | 8590913996061 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 662 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Architex Chrom sprchová zástěna 1262mm, sklo Marron je dokonalou volbou pro moderní a elegantní koupelny. Tato luxusní sprchová zástěna je vyrobena z kvalitního skla v nádherné...
"Prodejný text Získejte dokonalý design vaší koupelny s naší špičkovou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM! Tato zástěna o šířce 1062mm bude skvělým doplňkem pro vaši sprchovou...
Navštivte naši nejnovější kolekci koupelnového vybavení a objevte skvělý doplněk pro váš sprchový kout - ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna. Tato moderní zástěna je ideální...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
ARCHITEX CHROM je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a kvalitní sprchovou zástěnu. S nepřehlédnutelným designem a výškou 862mm bude dokonalým doplňkem vaší koupelny....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, sklo Flute je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní doplněk do své koupelny. S jejím chromovým rámem a sklem v...
Prosím přijďte a objevte náš nejnovější produkt značky Architex - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna o šířce 762mm s kouřovým matným sklem. Tato moderní zástěna vám poskytne nejen...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
