ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC80SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Roztančená elegance v každém coulu
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Sprchová podomítková baterie FONTI 30L z nabídky společnosti HOPA. Hledáte jednoduché doplňky do sprchového koutu s moderním designem? Podomítkové baterie jsou jednoznačná...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996160 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 762 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderní a praktická volba pro váš sprchový kout. Její rozměry činí 662mm a její materiál je kouřové matné sklo, které přináší skvělý designový...
Úžasná sprchová zástěna ARCHITEX CHROM s rozměry 1362mm je ten správný prvek pro dokonalý vzhled vaší koupelny. Její moderní design s kouřovým matným sklem dodá vašemu prostoru...
Pro milovníky moderního designu a kvality je tu ARCHITEX CHROM sprchová zástěna v elegantním provedení s kouřovým sklem. S rozměrem 962mm se ideálně hodí pro menší koupelny, ale...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
Exkluzivní walk-in sprchový kout ICON CHROM. Bezdvéřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna teleskopickým rámem s maximální výškou 280 cm. Snadno tak...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
