ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, kouřové sklo
Kód: AXC80SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Trendy sprchová baterie PIRA 33 z nabídky společnosti HOPA. Kvalitní baterie s keramickou kartuší, díky které je zaručena dlouhodobá spolehlivost a životnost. Balení sprchové...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Kombinace válcového těla s hranatou hubicí u umyvadlové baterie
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995583 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 762 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna je...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Od nynějška již nebudete muset trávit hodiny hledáním vhodného způsobu uchycení skla na podlahu či stěnu. Sada ARCHITEX vám to umožní jednoduše a bez viditelných spojů. S touto...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Svěží design pro vaši koupelnu! Jedná se o ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu v elegantním rozměru 662mm a s originálním sklem v barvě Marron. Tato moderní zástěna využívá...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna, která nádherně doplní váš koupelnový interiér. Její délka činí 1362mm a materiálem je kouřové sklo, které zaručuje...
ARCHITEX CHROM je moderní sprchová zástěna s elegantním designem a kvalitním zpracováním. Její šířka činí 962mm a je vyrobena z matného skla, které dává vaší koupelně...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
