ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, matné sklo
Kód: AXC80MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Sprchová baterie UNO-12/K v bílé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této sprchové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie DELI-12 bez příslušenství, představuje nadčasový design a kvalitu - navíc za příznivou cenu. Tato řada nabízí široký výběr baterií. Vytvořte...
Oblíbené baterie v chromu, černé, bílé a niklu
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995989 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 762 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Architex Chrom sprchová zástěna je ideálním doplňkem vaší koupelny. S její elegantní a moderní podobou dodáte svému koupelnovému prostoru dokonalý vzhled. Zástěna je vyrobena z...
Od nynějška již nebudete muset trávit hodiny hledáním vhodného způsobu uchycení skla na podlahu či stěnu. Sada ARCHITEX vám to umožní jednoduše a bez viditelných spojů. S touto...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron je dokonalým prvkem pro každou moderní koupelnu. S výškou 1362 mm a atraktivní barvou skla Marron se stane hlavním designovým...
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
