ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, sklo Flute
Kód: AXC80FL



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Kombinace aktuálního trendu hranatých tvarů se skvělou funkcí termostatu
Detailní popis produktu
Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995859 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 762 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Už žádné nechtěné vodní stopy na vaší koupelně s novou ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnou v rozměrech 662mm! Tato moderní zástěna je perfektním řešením pro vaši koupelnu. Sází na...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm s kouřovým sklem je bezpochyby skvělou volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitních materiálů a díky svému...
Navštivte naši nejnovější kolekci koupelnového vybavení a objevte skvělý doplněk pro váš sprchový kout - ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna. Tato moderní zástěna je ideální...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S délkou 1262 mm se perfektně hodí do většiny standardních sprchových koutů. Sklo s...
Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
