ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové matné sklo
Kód: AXC90SM



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie UNO-12 si získala své příznivce díky nestárnoucímu designu, leštěnou úpravou chromu, která se hodí do každého sprchového koutu. Dlouhou...
Sprchová baterie VENEZIA V-12 od české společnosti HOPA. Retro design sprchové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provedení bronz poskytne...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996177 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 862 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna je...
Už žádné nepříjemné závěsy nebo zablokované vany! Představujeme vám ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu, která je ideální pro každou koupelnu. Tato zástěna o šířce 662mm v...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Už žádné nechtěné vodní stopy na vaší koupelně s novou ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnou v rozměrech 662mm! Tato moderní zástěna je perfektním řešením pro vaši koupelnu. Sází na...
ARCHITEX CHROM je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a kvalitní sprchovou zástěnu. S nepřehlédnutelným designem a výškou 862mm bude dokonalým doplňkem vaší koupelny....
ARCHITEX CHROM je luxusní sprchová zástěna s elegantním designem a vysokou kvalitou. Je vyrobena z odolného skla Marron, které dodá koupelně moderní a stylový vzhled. Zástěna má...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, sklo Marron je dokonalým prvkem pro každou moderní koupelnu. S výškou 1362 mm a atraktivní barvou skla Marron se stane hlavním designovým...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
