ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, kouřové sklo
Kód: AXC90SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie PRINCE P-12 STAR si získala své příznivce díky klasickému designu, širokým paletou barev baterií. Časem prověřená technologie zaručí dlouhou...
Roztančená elegance v každém coulu
Sprchová baterie UNO-12/K v bílé barvě s příslušenstvím z nabídky vodovodních baterií. Mezi přednosti této sprchové baterie patří zejména speciální povrchová úprava (RubiCoat –...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995590 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 862 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Vyzkoušejte ARCHITEX CHROM sprchovou zástěnu 1462mm, která představuje skvělé řešení pro váš koupelnový interiér. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitního kouřového skla,...
Vychutnejte si jedinečný pocit luxusu a elegance ve své koupelně s novou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM. Tato moderní zástěna o rozměrech 1262 mm se stane neodmyslitelnou...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. S délkou 1262 mm se perfektně hodí do většiny standardních sprchových koutů. Sklo s...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Zkuste nový ESCA WHITE MATT jednodílnou sprchovou zástěnu a prožijte sprchování ve stylovém designu a s dokonalým komfortem! Tato zástěna s čistým sklem o délce 500 mm je...
Od nynějška již nebudete muset trávit hodiny hledáním vhodného způsobu uchycení skla na podlahu či stěnu. Sada ARCHITEX vám to umožní jednoduše a bez viditelných spojů. S touto...
Nová, moderní ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem v šířce 762 mm je to pravé pro Váš koupelnový roh! S touto zástěnou nejen získáte skvělý designový prvek, ale...
Pro milovníky moderního designu a luxusního vzhledu koupelny tu máme pro vás zbrusu nový produkt - ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s rozměry 1062 mm. Tato zástěna je vyrobena z...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
