ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, matné sklo
Kód: AXC90MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Podomítková baterie FONTI 30 z nabídky české společnosti HOPA. V jednoduchosti je krása, to přesně vystihuje tuto podomítkovou baterii. Tu můžete použít ve sprchovém koutě i...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie PRINCE P-12 STAR si získala své příznivce díky klasickému designu, širokým paletou barev baterií. Časem prověřená technologie zaručí dlouhou...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995996 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 862 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Exkluzivní walk-in sprchový kout ICON CHROM. Bezdvéřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna teleskopickým rámem s maximální výškou 280 cm. Snadno tak...
"Prodejný text Získejte dokonalý design vaší koupelny s naší špičkovou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM! Tato zástěna o šířce 1062mm bude skvělým doplňkem pro vaši sprchovou...
Vychutnejte si jedinečný pocit luxusu a elegance ve své koupelně s novou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM. Tato moderní zástěna o rozměrech 1262 mm se stane neodmyslitelnou...
Ste sa už niekoľkokrát stretli s problémom výberu vhodnej sprchovacej zásteny? Máme pre Vás ideálne riešenie - ARCHITEX CHROM sprchová zástena s rozmerom 862 mm a unikátnym...
ARCHITEX CHROM je moderní a elegantní sprchová zástěna s délkou 962mm, vyrobena z čirého skla. S touto zástěnou bude vaše koupelna vypadat jako luxusní lázeňský resort. Skleněné...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, sklo Marron je ideální volbou pro vaši koupelnu. Tento moderní designový prvek vám nejen dodá elegantní a stylový vzhled, ale také vám...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
