ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Flute
Kód: AXC90FL



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání a díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Vysoká kvalita materiálu i provedení Příjemně oblé tvary v nerez provedení
Roztančená elegance v každém coulu
Detailní popis produktu
Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995866 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 862 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Pro milovníky moderního designu a kvality je tu ARCHITEX CHROM sprchová zástěna v elegantním provedení s kouřovým sklem. S rozměrem 962mm se ideálně hodí pro menší koupelny, ale...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm s kouřovým sklem je bezpochyby skvělou volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitních materiálů a díky svému...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je navržena pro ty, kteří hledají kombinaci vysoké kvality a moderního designu. S rozměrem 1062 mm a matným sklem tato zástěna dokonale doplní...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm je tou nejlepší volbou pro vaši koupelnu. Tato zástěna je vyrobena z kvalitního, čirého skla, které vám umožní vychutnat si svěží a...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, vyrobená z čirého skla, je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Díky svému modernímu designu a preciznímu zpracování vyzařuje luxus a...
ARCHITEX CHROM je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a kvalitní sprchovou zástěnu. S nepřehlédnutelným designem a výškou 862mm bude dokonalým doplňkem vaší koupelny....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Flute je skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna se vyznačuje kvalitním zpracováním a elegantním designem,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
