ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Marron
Kód: AXC90MR



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Podomítkové baterie s přepínačem mají dvoucestný systém proudu vody. Lze je použít jako vanové i sprchové baterie. Podomítková baterie PIRA 09 z nabídky společnosti HOPA může...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Sprchová nástěnná vodovodní baterie FORTE-12 s trendy vzhledem a čistou linií přinese komfort do jakékoli koupelny. Dlouhodobou životnost a spolehlivost keramické kartuše...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913996085 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 862 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Marron sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Exkluzivní Walk-in sprchová zástěna ECO-N GOLD (zlatá barva), dodáváme ve čtyřech rozměrech. Sprchovou zástěnu tvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní řešení pro svou koupelnu. Tato moderní sprchová zástěna je...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm je tou nejlepší volbou pro vaši koupelnu. Tato zástěna je vyrobena z kvalitního, čirého skla, které vám umožní vychutnat si svěží a...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Představujeme vám ARCHITEX CHROM, moderní sprchovou zástěnu s rozměry 962mm a elegantním kouřovým matným sklem. Tento luxusní doplněk pro vaši koupelnu vyniká nejen svým...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Nová, moderní ARCHITEX CHROM sprchová zástěna s kouřovým sklem v šířce 762 mm je to pravé pro Váš koupelnový roh! S touto zástěnou nejen získáte skvělý designový prvek, ale...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm s kouřovým sklem je bezpochyby skvělou volbou pro vaši koupelnu. Tato moderní zástěna je vyrobena z kvalitních materiálů a díky svému...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
