ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové sklo
Kód: AXC100SC



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Sprchová baterie AERO-12 za nabídky. Se sprchovou baterií s moderním designem dostane vaše koupelna zcela nový rozměr. Nejen trendy design ale také prvotřídní materiály jsou...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Roztančená elegance v každém coulu
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 44.085 kg |
| EAN: | 8590913995606 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 962 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Kouřové sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
"Nabízíme vám kvalitní sprchovou zástěnu značky ARCHITEX CHROM, která vám zajistí nejen dokonalé oddělení sprchového koutu, ale také nadčasový design. Zástěna má rozměry 1462mm...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, vyrobená z kvalitního čirého skla, je ideální volbou pro vaši koupelnu. S unikátním designem a precizním zpracováním vám zaručí nejen...
Ste sa už niekoľkokrát stretli s problémom výberu vhodnej sprchovacej zásteny? Máme pre Vás ideálne riešenie - ARCHITEX CHROM sprchová zástena s rozmerom 862 mm a unikátnym...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je luxusní volbou pro vaši koupelnu. S jejími rozměry 1162mm a kouřovým matným sklem bude vaše sprchovací kout nejen elegantní, ale také...
Od nynějška již nebudete muset trávit hodiny hledáním vhodného způsobu uchycení skla na podlahu či stěnu. Sada ARCHITEX vám to umožní jednoduše a bez viditelných spojů. S touto...
Exkluzivní walk-in sprchový kout ICON CHROM. Bezdvéřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna teleskopickým rámem s maximální výškou 280 cm. Snadno tak...
Sprchové kouty DECO WALK-IN W1 jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled....
Vyberte si tu správnou zástěnu pro svou koupelnu s naším novým produktem ARCHITEX CHROM - 1262mm sprchová zástěna s matným sklem. Tato moderní zástěna přináší elegantní design a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
