ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, matné sklo
Kód: AXC100MT



Související produkty
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom je nezbytným prvkem pro všechny moderní koupelny. Tato elegantní lišta je vyrobena z kvalitního chromovaného materiálu, který dodává vaší...
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. Páčka s krystalem Swarovski.
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Velmi úsporná sprchová baterie FONTI 31 z nabídky společnosti HOPA. Nástěnná baterie má pákové ovládání. Díky keramické kartuši je zaručena dlouhá životnost baterie. Balení...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Detailní popis produktu
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné bezdveřové zástěny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 44.085 kg |
| EAN: | 8590913996009 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Šířka: | 962 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, sklo Flute je skvělou volbou pro váš koupelový nebo sprchový prostor. Odolné sklo Flute s moderním designem si jistě získá vaše srdce....
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je moderním a elegantním prvkem pro vaši koupelnu. S výškou 1362mm představuje ideální rozměr pro sprchový kout a její matné sklo dodává prostoru...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Sprchování je jednou z nejdůležitějších částí dne, které nám pomáhá udržovat se čistými a svěžími. Abychom toto každodenní rituál měli co nejpříjemnější, je důležité mít...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je luxusní volbou pro vaši koupelnu. S jejími rozměry 1162mm a kouřovým matným sklem bude vaše sprchovací kout nejen elegantní, ale také...
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna je ideálním doplňkem pro váš koupelový prostor. S moderním designem a využitím kvalitního skla Flute bude vaše koupelna vypadat nejen elegantně,...
"Prodejný text Získejte dokonalý design vaší koupelny s naší špičkovou sprchovou zástěnou ARCHITEX CHROM! Tato zástěna o šířce 1062mm bude skvělým doplňkem pro vaši sprchovou...
Luxusní a nepřehlédnutelný prvek vaší koupelny bude walk-in sprchový kout LAGOS CHROM NEW s otočným panelem s výškou 200 cm, od české společnosti HOPA. Bezdvéřové sprchové kouty...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
