AURUM nerezové umyvadlo na desku, průměr 38 cm, včetně výpusti, tepané, zlato mat
Kód: AU201-T



Související produkty
Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 8590913982842 |
| Barva: | Zlato |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hloubka: | 380 mm |
| Instalace: | K postavení |
| Materiál: | Nerez |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 380 mm |
| Přepad: | Ne |
| Rozměr: | 38x11 cm |
| Šířka: | 380 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 110 mm |
| Záruka: | 6 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Proč vsadit na vybavení značky SAPHO?
Český původ a stabilita
Více než 30 let zkušeností na trhu zaručuje dokonalou znalost potřeb českých zákazníků, nadstandardní servisní zázemí a okamžitou dostupnost náhradních dílů i po mnoha letech od nákupu.
Prodloužená záruka
Na kvalitu produktů SAPHO se můžete spolehnout. Na vybrané segmenty, jako jsou vodovodní baterie, poskytuje značka nadstandardní záruku 6 let, což je jasným důkazem precizního zpracování.
Ucelený designový koncept
Od sanitární keramiky přes koupelnový nábytek až po drobné doplňky. SAPHO umožňuje vyladit celou koupelnu do posledního detailu v jednotném stylu, a to bez nutnosti složitého kombinování různých značek.
Kompletní portfolio pro vaši koupelnu
Šíře sortimentu SAPHO je navržena tak, aby pokryla požadavky od ekonomických rekonstrukcí bytových jader až po luxusní wellness prostory:
Vybírejte srdcem, sázejte na kvalitu
Se značkou SAPHO nezařizujete jen místnost. Tvoříte prostor, ve kterém začíná i končí váš den. Vsaďte na českou legendu.

