Bidetová sprška kulatá, měď mat
Kód: BS616PG



Související produkty
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie, chrom je dokonalou volbou pro vylepšení vaší koupelny. Tato moderní baterie v chromovém provedení se snadno instaluje na každý bidetový...
Stojánková bidetová baterie ARNO 2108. Baterie se instaluje do otvoru v bidetu. Vyústění proudu vody je nastavitelné. To usnadňuje používání, zvláště v koupelnách používaných...
ULTRAMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou je ideální volbou pro ty, kteří touží po moderním a praktickém vybavení své koupelny. Tato baterie v černé matové barvě...
ULTRASAN stojánková bidetová baterie, zlato mat - luxusní a elegantní volba pro vaše koupelnu!Toužíte po dokonalé koupelně, která bude zároveň praktická i stylová? Pak je pro...
Stojánková bidetová baterie PIRA 10SHW. Baterie se instaluje do otvoru v bidetu. Vyústění proudu vody je nastavitelné. To usnadňuje používání, zvláště v koupelnách používaných...
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie - jednoduchý a elegantní doplněk do vaší koupelny! Tato moderní baterie v kombinaci barev černá mat a chrom se stane nejen praktickým...
Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Technický list ke stažení zde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové spršky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135644 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Hloubka: | 59 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Šířka: | 23 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 113 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Bidetová sprška hranatá, zlato mat je elegantní a praktickou volbou pro každou koupelnu. Tento moderní kousek dodá vaší koupelně luxusní vzhled a zároveň splní všechny...
Bidetová sprška hranatá, černá, je tou nejlepší volbou pro vaši hygienu v koupelně! Navržena v moderním a elegantním designu, dodá vaší koupelně šmrnc a zároveň vám poskytne...
Bidetová sprška kulatá, zlato mat - luxusní doplněk vaší koupelny!Toužíte po dokonalé hygieně a pocitu svěžesti po každém použití toalety? Pak je pro vás bidetová sprška kulatá,...
Bidetová sprška hranatá je dokonalým doplňkem pro každou koupelnu. Vytvořte si luxusní pocit čistoty a svěžesti s tímto moderním modelem, který je vyroben z kvalitního materiálu...
Bidetová sprška retro, chrom - dokonalý doplněk vaší koupelny!Užijte si dokonalý pocit čistoty a svěžesti s naší bidetovou sprškou v retro designu. Zdobené prvky v klasickém...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
