BOLERO nástěnná vanová baterie, chrom
Kód: BC010



Související produkty
Designově jednoduchá vana TALIA SLIM s velmi nízkou hranou (pouhých 15 mm) s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. Vana TALIA SLIM s velkými vnitřními...
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Tvarově jednoduchá vana QUADRO s ostrými zvýrazněnými hranami, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji rovné linie. Vana QUADRO s velkými vnitřními rozměry, která nabízí...
Tvarově ergonomická obdélníková vana MAJKA NOVA s límcem, osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňuji pohodlné sezení s velkými vnitřními rozměry. Tuto vanu lze za příplatek...
Elegantní obdélníková vana TALIA moderního vzhledu ze sanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblený styl vnitřního prostoru s praktickým výlisem...
Detailní popis produktu
Technický list ke stažení zde
Dokumenty - Údržba
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - Záruční list
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8590913947889 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh ovládání: | Páka |
| Hloubka: | 199 mm |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový s aretací |
| Šířka: | 186 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 109 mm |
| Záruka: | 4 roky |
SINTRA nástěnná vanová baterie v chromovém provedení je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S jejím elegantním designem a kvalitním provedením zaručuje vysoký komfort...
Oblíbené baterie v elegantní matné černé barvě
Vyzkoušejte nástěnnou vanovou baterii PAX s otočným ramínkem v moderním chromovém provedení. Tato baterie je nejen elegantním přírůstkem do vaší koupelny, ale také praktickým...
Zlatá vanová baterie s lesklým povrchem a černou keramikou pákou pro ovládání. Instalace na zeď, standardní rozteč 15 cm.
VERSI nástěnná vanová baterie v chromovém provedení je tou správnou volbou pro váš luxusní koupelnu. Svým moderním designem a kvalitním provedením se stane nejen praktickým, ale...
Nástěnná vanová baterie TRENTO-10/K s příslušenstvím. Moderní ergonomický design baterie zajišťuje komfort při sprchování. Vnitřní části mají povrchovou úpravu Anti Line, proti...
CUBEMIX nástěnná vanová baterie, chrom - dokonalá kombinace funkčnosti a designu pro vaši koupelnu.Tato elegantní nástěnná vanová baterie v chromovém provedení je ideální volbou...
-
Technický list ke stažení zde
-
Dokumenty - Údržba
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - Záruční list
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
