CAFFE sprchový závěs 180x200cm, polyester
Kód: 1302



Související produkty
Univerzální rohová tyč na sprchový závěs
Vanová baterie VENEZIA V-1 od české společnosti HOPA. Retro design vanové baterie zaujme na první pohled a jen tak se neokouká. Povrchová úprava v provední bronz poskytne vaší...
Série Antea nás vrátí o několik desítek let zpět...
Nástěnná vanová baterie YUTA Y-10/K s příslušenstvím. Moderní ergonomický design baterie zajišťuje maximální komfort při používání. Baterie je konstruována pro maximální úsporu...
Kvalitní vanová baterie PIRA 02 od špičkového evropského výrobce. Jedním nákupem zajistíte všem co potřebujte k vaší vaně. Součástí balení vanové baterie je i příslušenství -...
Detailní popis produktu
- Nepropustný
- Lze prát v pračce do 40 °C
- Žehlení na nízkou teplotu
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.456 kg |
| EAN: | 8003341074732 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Závěsné kroužky |
| Barva: | Bílá se vzorem |
| Délka: | 2000 mm |
| Dostupnost: | Skladem |
| Druh: | Sprchový závěs |
| Materiál: | Textilní |
| Rozměr: | 180x200 cm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
