CARMEN hluboká sprchová vanička, čtverec 90x90x30cm, bílá
Kód: 99722
Český obchod už 18 let

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 733 640 565

Ověření výrobci

Pomůžeme Vám s kompletací
Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vany |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 11.7 kg |
| EAN: | 8590729052852 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 900 mm |
| Materiál: | Akrylát zn. Polysan |
| Objem: | 95 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 90x90x30 cm |
| Šířka: | 900 mm |
| Tvar: | Hluboké a ostatní |
| Výška: | 300 mm |
| Záruka: | 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
